Jsme manželský pár - ONA (Radka Pospíšilová) pracuje v branži od r. 2003, ON (Miroslav Pospíšil) je v oboru od r. 1999. Navázali jsme na práci JEHO rodičů (Vlasta a Miroslav Pospíšilovi), kteří v r. 1991 otevřeli obchod s ponožkovým, punčochovým a galanterním zbožím v Rosicích u Brna - www.galanterie-pospisil.cz.

Jdeme pomalu a stále stejným směrem. Před pár lety jsme se rozhodli ujednotit ponožkové zboží pod jednu značku a nabídnout tak zákazníkovi kvalitu a bohatý výběr od ponožek klasických oblekových, zdravotních až po ponožky sportovní, které jsou určeny i do náročných outdoorových podmínek. Po celou dobu spolupracujeme s našimi výrobci a podílíme se s nimi i na dalším vývoji, takže známe historii každých ponožek, které Vám nabízíme.

Proto tedy vznikla značka MIRARE®, která je zaregistrovaná a chráněná. Přáli bychom si, aby byla pro Vás zárukou dobré kvality a stability.

Od roku 2021 začíná fungovat eshop www.mirare.cz, kde vám chceme nabídnout nejen kvalitní české produkty, ale i poskytnout informace týkající se ponožkového zboží. Naleznete zde např. článek o historii ponožek, vysvětlení pojmu funkčnost ponožky, krátké shrnutí k jednotlivým materiálům, jak správně dbát o údržbu ponožek, dále pak přehlednou tabulku se stručným popisem nejpoužívanějších pracích symbolů či převodní tabulku velikostí.