Dobře vyrobené a zvolené ponožky Vám mohou zajistit jak ochranu pokožky, tak i chodidel, tj. polštářků na chodidlech a pat. Vypolstrované ponožky chrání chodidla před nárazy, otlaky, odřeninami. Ponožky je nutno volit vždy s ohledem na aktivitu, kterou budete provádět a hlavně vzít v potaz i to, jaké materiály vyhovují Vašemu tělu a jakou budete mít obuv.

Naše nabídka ponožek je zaměřená především na ponožky klasické (vycházkové, určené pro každodenní nošení, k obleku atd.), dále pak na ponožky zdravotní s volným lemem určené pro diabetiky (cukrovkáře) a ponožky pracovní. U všech našich ponožek procentuelně převládá složení z přírodních materiálů (bavlna, bambus, modal) a nebo i ponožky z čisté 100% bavlny.

Bližší informace najdete i v našich článcích v Blogu:

Pokud budete potřebovat poradit ohledně výběru správné velikosti či s identifikací pracích symbolů, naleznete odpověď v našem Rádci:

Všechny ponožky v naší nabídce jsou vyrobené v České republice a jsou podloženy 30-ti letou zkušeností.

ABCDa - malý slovníček pojmů

Je celá řada termínů, s nimiž se setkáváte v textilní branži a ne vždy třeba víte, co přesně znamenají. Proto zde máme pro Vás alespoň krátké vysvětlení k některým z nich.


Číslování ponožek

Máte problém s určením velikosti? Nevyznáte se v číslování ponožek? Připravili jsme pro Vás převodní tabulku velikostí, kde si můžete ověřit, která je ta správná.

Další