Dobře vyrobené a zvolené ponožky Vám mohou zajistit jak ochranu pokožky, tak i chodidel, tj. polštářků na chodidlech a pat. Vypolstrované ponožky chrání chodidla před nárazy, otlaky, odřeninami. Ponožky je nutno volit vždy s ohledem na aktivitu, kterou budete provádět a hlavně vzít v potaz i to, jaké materiály vyhovují Vašemu tělu a jakou budete mít obuv.

Naše nabídka ponožek je zaměřená především na ponožky klasické (vycházkové, určené pro každodenní nošení, k obleku atd.), dále pak na ponožky zdravotní s volným lemem určené pro diabetiky (cukrovkáře) a ponožky pracovní. U všech našich ponožek procentuelně převládá složení z přírodních materiálů (bavlna, bambus, modal) a nebo i ponožky z čisté 100% bavlny.

Bližší informace najdete i v našich článcích v Blogu:

Pokud budete potřebovat poradit ohledně výběru správné velikosti či s identifikací pracích symbolů, naleznete odpověď v našem Rádci:

Všechny ponožky v naší nabídce jsou vyrobené v České republice a jsou podloženy 30-ti letou zkušeností.

Číslování ponožek

Máte problém s určením velikosti? Nevyznáte se v číslování ponožek? Připravili jsme pro Vás převodní tabulku velikostí, kde si můžete ověřit, která je ta správná.


Prací symboly

Na každé etiketě naleznete údaje k údržbě a praní ponožek. Pokud máte problém s přesnou identifikací jednotlivých piktogramů, připravili jsme zde pro Vás stručné vysvětlení k pracím symbolům.

Další