Objednané zboží se snažíme doručit v nejkratším možném termínu. Pokud Vaši objednávku obdržíme v pracovní den do 10:00 hodin, odešleme Vám zásilku ještě týž den. Objednávky přijaté po této hodině či o víkendu nebo ve dnech pracovního volna odesíláme následující pracovní den. Dopravu zajišťují přepravní společnosti GLS a WEDO (uloženka). Svou objednávku si však můžete vyzvednout i osobně na naší prodejně v Rosicích u Brna.

V případě objednávky od 2.000 Kč je doprava po celé České republice zdarma. Platba na dobírku není možná, pouze bezhotovostní úhrada předem.

Níže uvedené údaje se týkají dopravy v rámci České republiky.

 

GLS

Společnost GLS doručuje zásilky následující pracovní den po předání do dopravy. O čase doručení budete informování prostřednictvím SMS nebo emailem. Pokud Vás přepravce nezastihne na Vámi uvedené adrese, bude Vám balíček opětovně doručovat následující pracovní den.

Track & Trace - Svoji zásilku můžete sledovat online na e-balik.cz.

ThinkGreen - V případě rozhodnutí se pro dopravce GLS přispíváte zároveň i na kompenzaci CO2 emisí, které vznikají při doručování balíků. GLS investuje do nevládního projektu pro regeneraci a ochranu životního prostředí v České republice - www.sdruzenikrajina.cz.

  • Dodání balíčku na Vámi udanou adresu - 89 Kč

  • Vyzvednutí si balíčku na výdejním místě GLS - 69 Kč
    Na výdejním místě GLS budete mít zásilku uloženou 5 pracovních dnů. Tuto dobu si můžete event. ještě i prodloužit na tel. č. +420 567 771 111.

  • Bezhotovostní platba předem - 0 Kč

WEDO (uloženka)

Společnost WEDO doručuje zásilky následující pracovní den po předání do dopravy. O čase doručení budete informování prostřednictvím SMS a emailem. Pokud Vás přepravce nezastihne na Vámi uvedené adrese, bude Vám balíček opětovně doručovat následující pracovní den.

  • Dodání balíčku na Vámi udanou adresu -  99 Kč

  • Bezhotovostní platba předem - 0 Kč

Osobní vyzvednutí na naší prodejně

Svoji objednávku si můžete vyzvednout i zdarma osobně na naší prodejně na adrese uvedené níže. Zboží lze zaplatit na místě pouze hotově.

Galanterie Pospíšil 
Palackého nám. 14
665 01 Rosice u Brna

PONDĚLÍ - PÁTEK

8:00 - 12:00  /  13:00 - 17:00

SOBOTA

8:00 - 11:00