Vyrobeno v Česku

Všechny ponožky v naší nabídce jsou vyrobené v České republice. Je nutno podotknout, že i před rokem 1989 byla naše země v oblasti pletení ponožek a vyvíjení nových materiálů (funkčních materiálů) na velmi vysoké úrovni. Náš český výrobek je tedy zárukou vysoké kvality. Bohužel příliv levného zboží z východu (bezcelně dovezeným textilem provázeným nekalými obchodními praktikami a padělky) v 90. letech a záčatkem milénia nepřál českým firmám. Jsme tedy hrdí na to, že jsme přežili dobu velkého tlaku a dovozu zboží za mnohem nižší ceny a můžeme Vám dnes nabídnout odzkoušenou českou kvalitu.

Kvalitní materiály

Výběr materiálu je pro kvalitu ponožek rozhodující. Ve spolupráci s našimi výrobci se snažíme volit tedy materiály tak, aby bylo dosaženo vysokého komfortu a vynikajících vlastností ponoožek.

Vývoj a testování

Naše ponožky jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice. Jedná se o kvalitu, která je odzkoušena časem a můžeme Vám tak nabídnout prověřené výrobky. U funkčních sportovních ponožek dochází k testování v náročných outdoorových podmínkách ať už námi nebo sportovci či sportovními nadšenci z různých branží.